Profesjonalne usługi w zakresie prania oraz czyszczenia

› czyszczenie dywanów i wykładzin
› czyszczenie tapicerki meblowej
› czyszczenie i dezynfekcja materacy

Sprawdź naszą ofertę

Profesjonalna impregnacja dywanów

czyszczenie dywanów

Posiadacze dywanów doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ciężko samodzielnie utrzymać go w jakimś stopniu czystości. Jednakże, w dzisiejszych czasach można skorzystać z bardziej sprawdzonych sposobów, do czego zaliczają się firmy, które mają w swojej ofercie profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych i dywanów. Skorzystanie z takowych usług zagwarantuje niemal 100% czystość i świeżość na długi czas.

Zabezpieczenie domowego dywanu

Dywany to szczególne elementy wystroju domów, które są bardzo narażone na różnorodne zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu, dla zachowania wysokiej ich czystości i zadbania o ich jak najlepszy estetyczny wygląd, warto zdecydować się na innowacyjne rozwiązanie, jakim jest profesjonalnie czyszczenie dywanów. Cena za taką usługę zależy od konkretnej firmy, co nie zmienia faktu, że odpowiada ona wysokiej jakości czyszczenia i będzie można posiadać wysoką gwarancję tego, że wszelkie możliwe bakterie znajdujące się wewnątrz zostały zniwelowane dzięki dezynfekcji. Impregnację najczęściej wykonuje centrum prania dywanów. Przeważnie jest to procedura dwuetapowa. Najsampierw dywan poddawany jest praniu chemicznemu w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, w tym głęboko zakorzenionych roztoczy. W późniejszym etapie dywan zostaje dokładnie nasączony specjalnym płynem higienizująco-ochronnym. Czyszczenie sofy a również wykonywane jest w podobny sposób.

Korzyści płynące z profesjonalnego czyszczenia

Impregnacja dywanów przynosi mnóstwo korzyści, ponieważ przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz specjalnych chemikaliów, w łatwy oraz szybki sposób można doprowadzić do wysokiej czystości. Dodatkowo, nowoczesne impregnaty rekomendowane przez specjalistów zatrzymują wilgoć na powierzchni tekstyliów podłogowych, dzięki czemu wystarczy do zawilgoconego miejsca przyłożyć zwykłą szmatkę, która niesamowicie skutecznie wchłonie całą znajdującą się ciesz i zapobiegnie powstawaniu nieestetycznych zacieków. To właśnie gwarantuje profesjonalne pranie dywanów. Cennik przeważnie odpowiada wysokiej jakości usługom, jednak konkretne kwoty zależne są przede wszystkim od danej firmy. Co nie zmienia faktu, że korzyści korzystania z takowych rozwiązań są niesamowicie widoczne na pierwszy rzut oka.

Impregnacja dywanów to rewelacyjny sposób na pozbycie się dogłębnych zabrudzeń i nadanie drugiego życia starym, zabrudzonym tekstyliom. Szybki i skuteczny sposób na zapewnienie kompleksowej ochrony oraz odpowiednio estetycznego wyglądu. Dzięki temu będzie można cieszyć się świeżością swoich dywanów czy tapicerek meblowych.

ikona

Dywany
Od 7 zł / m2

ikona

Wykładziny
Od 4 zł / m2

ikona

Narożniki i sofy
Od 100 zł

ikona

Krzesła i taborety
Od 6 zł

Pełen cennik usług

Profesjonalne pranie oraz czyszczenie

› czyszczenie dywanów i wykładzin
› czyszczenie tapicerki meblowej
› czyszczenie i dezynfekcja materacy

Sprawdź naszą ofertę