Sprzątanie i czyszczenie dywanów

Sprzątanie i czyszczenie dywanów

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie na czyszczeniu dywanów, ale również podejmujemy się czyszczenia wykładzin, tapicerki różnorodnych mebli oraz dezynfekcji materacy. Wszystko robimy z jak największą starannością, aby doskonale wykonać powierzone nam zadanie. Takim sposobem uzyskają Państwo czystość i przywrócony dawny blask konkretnej tkaniny. Stosowane przez nas metody są sprawdzone i bardzo skuteczne. Osobiście dobieramy technologie oraz dokładnie pilnujemy całego przebiegu dotyczącego procesu prania, dzięki czemu zawsze jesteśmy pewni tego, że nasze usługi zostały wykonane na najwyższym poziomie. Każdy dywan - lub tkaniny tapicerki - traktujemy indywidualnie, co pozwala nam na odpowiedzialne podejście do konkretnego problemu i wykonanie właściwych kroków, które przyczynią się do przywrócenia poprzedniej świetności Państwa mebli.

Czym jest pranie ekstrakcyjne?

Metodą, którą stosujemy do prania oraz czyszczenia, jest pranie ekstrakcyjne. Jest to jedyny sposób pozwalający usunąć zabrudzenia znajdujące się głęboko we włóknach dywanu czy tkaninie tapicerki. Polega na rozpyleniu nad czyszczoną tkaniną roztworu wody wraz ze środkiem czyszczącym i następnym jego odessaniu. Z kolei pozostała drobna wilgoć szybko odparowuje z materiału. Dzięki temu ta metoda nie pozwala na przemoczenie, a przyczynia się do usunięcia wszystkich głębszych zabrudzeń.

Zalety tej metody

Największą zaletą prania ekstrakcyjnego jest czyszczenie w toku normalnej eksploatacji. Usuwany jest nie tylko kurz i roztocza, ale również nieprzyjemne zapachy. Profesjonalne środki, które stosujemy w przypadku tej metody, są ekologiczne oraz dedykowane szczególnie dla alergików oraz dzieci. Przy użyciu nowoczesnych maszyn szorujących, każdy dywan i tkanina tapicerki w naszych rękach odzyska swoją dawną świeżość oraz przede wszystkim wymagającą czystość. Gwarantujemy, że nad wyraz starannie dobieramy wszystkie składniki niezbędne do odpowiedniego wyczyszczenia konkretnego dywanu lub tkaniny tapicerki, z myślą nie tylko o zachowaniu najwyższej czystości, ale również z myślą o zdrowiu naszych klientów.

Używane przez nas środki

Profesjonalne środki które stosujemy są ekologiczne, dedykowane szczególnie dla alergików oraz dzieci.

ikona

Dywany
Od 7 zł / m2

ikona

Wykładziny
Od 4 zł / m2

ikona

Narożniki i sofy
Od 100 zł

ikona

Krzesła i taborety
Od 6 zł

Pełen cennik usług

Profesjonalne pranie oraz czyszczenie

› czyszczenie dywanów i wykładzin
› czyszczenie tapicerki meblowej
› czyszczenie i dezynfekcja materacy

Sprawdź naszą ofertę